پنجشنبه 23 آذر 1396 Thursday 14 December 2017 25 ربیع‌الاول 1439
3
4
5

پروانه فعالیت سایت

mojavez


این برنامه باشکوه در دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین(ع) با سخنرانی آیت الله حسینی بوشهری و با حضور فرماندهان عالی رتبه سپاه پاسداران و مسئولان کشوری برگزار می گردد.
139408082

یادواره شهدای استان بوشهر با عنوان "استان بوشهر، دو قرن پیشگامی در مبارزه و مقاومت انقلابی"در تهران برگزار می شود.

دبیر ستاد برگزاری این مراسم در گفتگو با سلام فارياب گفت: این برنامه باشکوه در روز یکشنبه ۲۶دی ماه همزمان با نماز مغرب و عشا در دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین(ع) با سخنرانی حضرت آیت الله حسینی بوشهری و با حضور فرماندهان عالی رتبه سپاه پاسداران و مسئولان کشوری برگزار می گردد.

مهرداد پاکار اظهار داشت: مردم ولایتمدار استان بوشهر قبل از انقلاب تاکنون با روحیه انقلابی، سلحشوری و دلیر مردی خود در مقابل استعمار، استکبار و جریان تکفیر پیشگام بوده اند و باید این فرهنگ غنی و شهدای این راه به عنوان ستارگان هدایت، به همه جوانان کشور معرفی شوند لذا این مراسم با محوریت، شهید شاخص مبارزه با استعمار(شهید رئیسعلی دلواری)، شهید شاخص مبارزه با استکبار(شهید نادر مهدوی)، شهدای شاخص مبارزه با جریان تکفیر (شهیدان صادق گنجی و محمد احمدی جوان) برگزار می شود.

دبیر ستاد برگزاری مراسم یادواره شهدای استان بوشهر بیان داشت: این برنامه که دانشجویان دانشگاه های تهران و مسئولان استان و کشور نیز در آن حضور دارند، بجز شهدای شاخص و رزمندگان بوشهری، فرهنگ و سنت های غنی استان را نیز به کشور معرفی می کند.

وی افزود: مردم با بصیرت ایران اسلامی با درک صحیح و دقیق از مسایل و با تجربه تحولات دهه های اخیر می دانند که آمریکای مستکبر و انگلیس به عنوان استعمار پیر، قابل اعتماد نیستند و راه سربلندی و عزت، مقاومت و اعتماد به جوانان دلسوز کشور است.

پاکار تاکید کرد: بی شک جوانان مومن و انقلابی امروز استان بوشهر با توکل به خدا، مانند شهید رئیسعلی و نادر مهدوی ها، ثابت قدم و استوار از خلیچ همیشه فارس تا هر جایی که انقلاب اسلامی به حضور آنان نیاز دارد، ایستاده اند.

نوشتن کامنت


تصویر امنیتی
تغییر کد امنیتی

بالا

Template Design:Dima Group