پنجشنبه 23 آذر 1396 Thursday 14 December 2017 25 ربیع‌الاول 1439
3
4
5

پروانه فعالیت سایت

mojavez

 

این تعداد وسایل گرمایشی به ارزش ۹۰۰ میلیون ریال بوده که از محل جمع آوری صدقات مردمی هزینه شده است.

 

مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر از توزیع ۶۴۰ دستگاه وسایل گرمایشی درشروع  فصل زمستان به مددجویان  تحت حمایت این نهاد در مناطق محروم خبر داد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، احمد لطفی، مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر با اشاره به فرارسیدن فصل سرما و نیاز ضروری مددجویان تحت حمایت به وسایل گرمایشی، اظهار داشت: به منظور بهره مندی خانواده های تحت حمایت مناطق محروم فاقد وسایل گرم کننده، ۶۴۰ دستگاه وسایل گرمایشی از نوع بخاری میان این نیازمندان توزیع شد.

لطفی افزود: این تعداد وسایل گرمایشی به ارزش ۹۰۰ میلیون ریال بوده که از محل جمع آوری صدقات مردمی هزینه شده است.

وی خاطر نشان کرد: این  وسایل گرمایشی در شهرستان های، تنگستان، دشتستان، دشتی، کنگان، و جم که دارای ضریب هفت و هشت در محرومیت هستند، توزیع شده است.

مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر خواستار مساعدت‌های خیران و نیکوکاران برای دستگیری از مددجویان تحت حمایت شد و افزود: این نهاد برای خدمت رسانی به قشر تحت حمایت خود از منابع داخلی و کمک های خیران و نیکوکاران بهره می برد؛ کمک های حامیان و خیران به نیازمندان نقش اساسی در ارائه خدمات بهتر به خانواده های تحت حمایت را ایفا می کند.

وی در پایان یادآور شد:  حدود ۳۰ هزار خانواده مددجو تحت حمایت کمیته امداد استان بوشهر هستند که  سالیانه از سر فصل های خدماتی و حمایتی این نهاد بهرمند می شوند.

نوشتن کامنت


تصویر امنیتی
تغییر کد امنیتی

بالا

Template Design:Dima Group