پنجشنبه 23 آذر 1396 Thursday 14 December 2017 25 ربیع‌الاول 1439
3
4
5

پروانه فعالیت سایت

mojavez

 

 

در پی ارتحال یار و همگام امام و رهبری، آیت‌الله هاشمی رفسنجانی رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام، مراسم بزرگداشتی روز چهارشنبه ۲۲ دی‌ماه در مسجد رسول اکرم(ص) شهر بوشکان برگزار خواهد شد.

بوشکان نیوز: آیین بزرگداشت مرحوم آیت‌الله هاشمی رفسنجانی در مسجد رسول اکرم(ص) شهر بوشکان برگزار خواهد شد.

حمید هاشم پور رئیس شورای اسلامی شهر بوشکان امروز در جلسه ای که با حضور مسئولین دهستان بوشکان در محل دفتر شورای اسلامی شهر بوشکان برگزار گردید اظهار کرد: رحلت جانسوز و فقدان اسفناک چهره بی بدیل انقلاب اسلامی که همواره دغدغه تعالی، پیشرفت کشور و خدمت به مردم را داشت، به همه دلسوزان انقلاب اسلامی و مدافعان خط امام و رهبری تسلیت می گویم.

رئیس شورای اسلامی شهر بوشکان درخصوص برگزاری مراسم بزرگداشت مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی گفت: مراسم بزرگداشت یار دیرین امام، انقلاب و رهبری چهارشنبه هفته جاری و از ساعت ۱۴ الی ۱۶٫۳۰ با شرکت آحاد مردم و مسئولان در مسجد رسول اکرم(ص) شهر بوشکان برگزار می‌شود.

نوروز نوروزی شهردار بوشکان بیان داشت: فقدان این استوانه نظام را به همرزم و یار دیرینه ایشان مقام معظم رهبری، خانواده معظم شهدا و ایثارگران و همه مردم عزیز به خصوص شریف دهستان و شهر بوشکان تسلیت عرض میکنم.

شهردار بوشکان از عموم مردم ولایتمدار دهستان بوشکان برای حضور در مراسم گرامیداشت رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام دعوت به عمل آورد.

همچنین حاضرین در این جلسه ضمن ابراز همدردی و بیان تسلیت به مناسبت درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی، درخصوص هماهنگی های لازم جهت برگزاری بهتر مراسم بزرگداشت آن مرحوم به اظهار نظر پرداختند و در پایان این جلسه، فاتحه ای نثار روح آن بزرگوار کردند.

نوشتن کامنت


تصویر امنیتی
تغییر کد امنیتی

بالا

Template Design:Dima Group