شنبه 29 مهر 1396 Saturday 21 October 2017 30 محرم 1439
3
4
5

پروانه فعالیت سایت

mojavez

فرمانده پایگاه بسیج خیبر فاریاب و دهیار فاریاب در پیامی جداگانه  از حضور آگاهانه و پرشور مردم انقلابی و ولایت مدار فاریاب در راهپیمایی روز جهانی قدس تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش سایت خبری  سلام فاریاب ، متن کامل این پیام ها  به شرح زیر است؛

بسمه تعالی

فلسطین پاره تن اسلام است و روز جهانی قدس شریف، روز مقابله ی مستضعفان جهان علیه مستکبران است.

بواقع در شرایطی که رژیم جعلی و غاصب صهیونیستی به پایان عمر خود نزدیک می شود، مجامع بین المللی باید سکوت خود را شکسته و نسبت به جنایات وحشیانه این رژیم اعتراض خود را نمایان سازند.

مردم شریف و روزه دار فاریاب همواره ثابت کرده اند که در راه دفاع از آرمان های بنیانگزار جمهوری اسلامی ایران،امام خمینی(ره) و دفاع از مردم مظلوم و بی دفاع فلسطین لحظه ای آرام نخواهند نشست و تا آزادی قدس شریف در کنار فلسطینیان خواهند ماند.

حضور مردم همیشه در صحنه ی فاریاب  در مراسم روز جهانی قدس امسال تبلور پیروی آگاهانه از منویات مقام معظم رهبری در مقابله با این غده سرطانی بود.

اینجانب ضمن تقدیر و تشکر از حضور آگاهانه و مدبرانه ی شما مردم عزتمند فاریاب  در راهپیمائی روز جهانی قدس، امیدوارم هر چه روزتر شاهد آزادی فلسطینیان از زیر بار ستم غاصبان رژیم صهیونیستی و هم پیمانانش باشیم و این پیروزی زمینه ای برای انقلاب جهانی حضرت ولیعصر(عج) باشد.

محمد مهدی ملاکی

فرمانده پایگاه بسیج خیبر فاریاب

 

 

مردم دلیر و استکبار ستیز فاریاب

راهپیمایی روز جهانی قدس، به عنوان یک حرکت حماسی نشان دهنده وحدت، اتحاد، همبستگی و بصیرت ملت در برابر استکبار جهانی و دفاع از ملت های مظلوم و آزاده است.

روز قدس فرصتی بود تا قدرت ، ابهت و صلابت و اقتدار مسلمانان آزاده جهان به رخ ستمگران کشیده شود و ناقوس سقوط و تباهی و اضمحلال غارتگران و متجاوزان به صدا درآید.

بر خود وظیفه می دانم از حضور شما مردم ولایت مدار روستای فاریاب ، خانواده های معزز شهدا ، جانبازان و ایثارگران ، دانش آموزان و دانشجویان و مسئولین محترم که در حمایت از مردم ستمدیده فلسطین در صحنه حضور یافتند، تقدیر و تشکر نموده و از خداوند منان، اقتدار و سربلندی روز افزون اسلام و مقام معظم رهبری جمهوری اسلامی ایران و نابودی رژیم صهیونیستی را مسئلت نمایم.

 

اکبر فرهادی

دهیار فاریاب

 

نوشتن کامنت


تصویر امنیتی
تغییر کد امنیتی

بالا

Template Design:Dima Group