پنجشنبه 23 آذر 1396 Thursday 14 December 2017 25 ربیع‌الاول 1439
3
4
5

پروانه فعالیت سایت

mojavez

فتنه 88 عمق نابودی ایران بود/ورود قایق های آمریکایی به خلیج فارس یک تست پسابرجام بود  

مراسم 9دی با حضور فرمانده قرارگاه بصیرتی عمار عصر امروز در شهر برازجان برگزار شد.

به گزارش "ناصرون " فرمانده قرارگاه بصیرتی عمار در گرامیداشت یوم الله 9دی در شهر برازجان اظهار داشت:در فتنه 88 دشمن درصدد بود تا اسلام اسلام ستیز را ترویج دهد.

حجت السلام مهدی طائب در ادامه صحبت های خود تصریح کرد: وقتی فتنه در کشور آمد همه آن را اشتباه گرفتند و بعضی از افراد مطلع نشدند.

وی به یکی از اهداف دشمن در فتنه 88 اشاره کرد و خاطرنشان شد: یکی از اهداف دشمن شعار نه غزه نه لبنان جانم فدای ایران بود که تصمیم داشت این شعار را کم رنگ کند.

طائب اضافه کرد: دشمن تصمیم داشت این شعار کم رنگ شود و  تا بتواند قدرت ایران را در منطقه سست کند ولی به هدف شوم خود دست پیدا نکرد.

وی فتنه 88 را عمق نابودی ایران یادکرد و بیان داشت: در سال 88 کشور ایران شک بسیار بزرگی دید ولی این حرکت در روز 9 دی توسط مردم ایران جمع شد .

فرمانده قرارگاه بصیرتی عمار در خطاب هاشمی رفسنجانی مبنی بر اینکه برجام راه نجات ایران را باز کرد افزود: مگر در بعد از انقلاب تاکنون ما چکار می کردیم که برجام راه نجات ما شده است؟ مگر ما هشت سال جنگ را سپری نکردیم؟ این ملت خدا و امام حسین دارد و چگونه 32 سال است که مردم بعد از انقلاب زندگی می کنند؟ یعنی راه ما بسته بود که آمریکا راه را برای ما باز کرد؟

وی اضافه کرد: جناب هاشمی شما آخوند هستید و قرآن خوانده اید کجای قرآن این چنین آمده است؟ کجا آمریکا راه را باز کرد؟ آمریکا همیشه به دنبال خلع سلاح کردن کشور ایران است و شعار نه غزه نه لبنان این مفهوم را می رساند.

طائب ورود قایق های آمریکایی به آب های یک تست دانست و اذعان داشت: ورود قایق های آمریکایی به آب های خلیج فارس یک تست بود که آیا برجام بر ملت ایران تاثیری کرده است یا خیر؟ ولی دیدند که هیچ تغییری در مردم ایران پیدا نشده است و بعدا بعضی ها می گویند آمریکا بدعهدی نکرد.

نوشتن کامنت


تصویر امنیتی
تغییر کد امنیتی

بالا

Template Design:Dima Group